- Hűtőszekrény vízbekötés
- Prémium hűtőszűrő PHSZ10J
- Hűtőszűrő - HSZ10J
- LG hűtőszűrő
- Samsung hűtőszűrő
- Whirlpool hűtőszűrő
- Wpro hűtőszűrő
- Vízszűrő egyéb márkájú hűtőkhöz
- Vízszűrő kancsó és szűrőbetét (classic, maxtra és maxtra+)
- Kávéfőző vízszűrő (vízlágyító)
- X250 Konyhai víztisztító
- Mindig friss, tiszta víz az otthonában cipekedés nélkül
Hűtőszekrény vízszűrő vízbekötés - rögzítő anya/hollander
Raktárkészlet: 55 db
Szállítási idő: 1-2 munkanap
-
Rögzítő anya 1/4". A hűtőszekrény hátuljára ezzel lehet rögzíteni a vízcsövet.
Amennyiben pl. outletben vásárolta a hűtőszekrényét, de a hűtőszekrényen lévő víz csatlakozóról hiányzik a rögzítő anya, erre a termékre van szüksége.
ew03079, LG 6631JA3003D
Amennyiben szeretné, hogy lépésről-lépésre végigvezessük hűtőjének vízbekötési folyamatán, kattintson a képre!
Hűtőszekrény vízszűrőt és vízszűrő kancsó betétet – szakértőtől. Gyári és utángyártott hűtőszekrény vízszűrők raktárról, ingyenes szállítással.
Újdonság: Vízszűrő kancsó és szűrőbetét (classic és maxtra) és Kávéfőző vízszűrő (vízlágyító) termékek.
Keressen minket facebookon ( hutoszuro.hu facebook oldal ) és nézze meg hasznos youtube csatornánkat.
Hűtőszűrőink BPA mentesek! A BPA a biszfenol A rövidítése. Ez egy ipari vegyi anyag, amelyet bizonyos műanyagok és gyanták előállítására használtak. A BPA polikarbonát műanyagokban és epoxigyantákban található. A polikarbonát műanyagokat gyakran olyan tárolóedényekben használják, amelyek élelmiszereket és italokat tárolnak, mint például bizonyos PET vízpalackok.
-
Átlagos értékelés1189Géza fertőd2020.10.221188Sopronkövesd2020.08.071187Marta, Budapest2020.05.191186SZABIT HUNGARY KFT SZIGETHALOM2020.05.0711852020.04.06
-
Cikkszám X8/427106Cikkszám X8-427106